Lp.

Termin

Zadanie

Osoby odpowiedzialne

2 września 2019
(poniedziałek)

Rozpoczęcie roku szkolnego

Aldona Żmuda (dyrektor szkoły)
Grażyna Kisiel (wicedyrektor szkoły)
Elżbieta Galinajtys
Justyna Tyczyńska
Zbigniew Krupa (obsługa sprzętu)

4 października 2019
(piątek)

Obchody Światowego Dnia Zwierząt

Barbara Zalewska
Justyna Tyczyńska
Magdalena Latocha-Brzychczy
Katarzyna Kaziród-Wójcik
Iwona Litaniuk

18 października 2019
(piątek)

Pasowanie przedszkolaków i uczniów klasy 1

Elżbieta Galinajtys
Justyna Tyczyńska
Joanna Gajzler
Anna Mizera
Agnieszka Kapcewicz
Marzena Jarząbek

13 listopada`2019
(środa)

Święto Odzyskania Niepodległości-pieśni patriotyczne

Zbigniew Krupa
Agata Jakubowska
Katarzyna Średzińska
Agata Jakubowska

6 grudnia 2019
(piątek)

Mikołaj

Rada Rodziców

6 grudnia 2019 r.

Rozstrzygnięcie konkursu „Świąteczna Bombka”

Iwona Litaniuk
Katarzyna Kaziród-Wójcik
Justyna Tyczyńska
Ewa Toporowska

Grudzień 2019 r.

Jarmark ekumeniczny MDK

Anna Szafraniec,
Małgorzata Gajgier
Justyna Kudlek
Grażyna Kisiel

Grudzień 2019 r.

Nauczyciele śpiewają kolędy

Zbigniew Krupa
Katarzyna Średzińska
Anna Mizera

19 grudnia 2019 r.

Wigilia szkolna

Wychowawcy klas

7-10 stycznia 2020
(poniedziałek-piątek)

Kiermasz, licytacje fantów
WOŚP w SPS41

Dorota Łacko
Karolina Mrosek
Justyna Kudlek
Barbara Głuch
Katarzyna Średzińska
Małgorzata Gajgier
Elżbieta Sosnowska
Anna Mizera
Marzena Jarząbek
Paulina Kacprzyk

10 stycznia 2020 r.
(piątek)

Zabawa karnawałowa

Dorota Łacko
Karolina Mrosek
Barbara Głuch
Małgorzata Gajgier
Justyna Kudlek
Joanna Gajzler
Paulina Kacprzyk

21-22 stycznia 2020

Uroczystości szkolne związane z Dniem babci i Dnia dziadka

Joanna Gajzler

10 stycznia 2020
(wtorek)

Uroczyste otwarcie Zielonej Pracowni

Aldona Żmuda (dyrektor szkoły)
Grażyna Kisiel (wicedyrektor szkoły)
Magdalena Latocha-Brzychczy
Elżbieta Galinajtys

20 marca 2020
(piątek)

Pierwszy dzień wiosny.

2 kwietnia 2020
(czwartek)

Obchody Światowego Dnia Autyzmu

Agnieszka Kazimierska-Bauerek
Agnieszka Paluch

4 kwietnia 2020
(sobota)

Niebieski Dogtrekking

Agnieszka Kazimierska-Bauerek
Agnieszka Paluch

Kwiecień 2020

Regionalny dzień treningowy MATP pod patronatem Olimpiad Specjalnych Polska Śląskie

Anna Szafraniec
Anna Mizera
Marzena Jarząbek
Irena Grzywacz
Katarzyna Średzińska

22 kwietnia 2020
(środa)

Światowy Dzień Ziemii

29 kwietnia 2020

Uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja

26 maja 2020
(wtorek)

Dzień Matki

26 czerwca 2020
(piątek)

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Aldona Żmuda

Magdalena Latocha-Brzychczy

Dorota Łacko
Katarzyna Kaziród-Wójcik

Planowane wyjścia i inne przedsięwzięcia:

  • Filharmonia Zabrzańska – udział w koncertach
  • Kościół św. Anny – udział w mszach św.
  • Festiwale teatralne
  • Wyjazdy na treningi i zawody sportowe na szczeblu miejskim, regionalnym i ogólnopolskim
  • Bowling – zawody
Menu
Skip to content