26 finał WOŚP! – podsumowanie

WOSP23

Po raz kolejny nasza szkoła z radością przyłączyła się do ogólnokrajowej, a nawet śmiało mówiąc – światowej akcji WIELKA ORKIERSTRA ŚWIATECZNEJ POMOCY. W tym roku nasze działania trwały tydzień. Zbiórka skupiła się w „Kąciku Pyszności”, gdzie każdy uczeń, nauczyciel, rodzic, oraz gość mógł skosztować, za dobrowolną opłatą, a to słodki deser, a to pyszną sałatkę, albo też inną smakowitą przekąskę. Wszystkie wspaniałości zostały przygotowane przez uczniów, nauczycieli lub rodziców. Całej akcji towarzyszyła szkolna maskotka – Kubuś Puchatek, który oczywiście przyodziany był w koszulkę WOŚPu.

Wpierały nas także różne instytucje oraz osoby prywatne, przekazując fantastyczne fanty oraz zaproszenia na ciekawe imprezy, które zdobyli najbardziej zaangażowani „muzycy” Wielkiej Orkiestry. Naszą wielką dumą jest kwota tegorocznej kwesty, która wynosi: 2771,50 PLN!

WOŚP

WOŚP 2018 – podziękowanie