Dzień Babci i Dziadka

Dzien babci i Dziadka 85

W dniu 04.02.2014r. oddział przedszkolny „Misie” zaprezentował się w przedstawieniu teatralnym inspirowanym opowiadaniem Karola Dickensa pt. „Opowieść wigilijna”. Przedsięwzięcie zostało przygotowane w ramach uroczystych obchodów Dnia Babci i Dziadka. Wspólnie z małymi aktorami wystąpili uczniowie klas: IV c, IV a i III b Technikum Nr 8 w Zespole Szkół Nr 17 w Zabrzu.

PODZIĘKOWANIE

Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych Nr 41, wychowawca oddziału przedszkolnego Joanna Gajzler oraz Rodzice składają serdeczne podziękowanie Dyrekcji Zespołu Szkół Nr 17 w Zabrzu za umożliwienie udziału w przedsięwzięciu artystycznym organizowanym na terenie naszej placówki uczniom Technikum Nr 8.

Szczególne podziękowanie składamy: Adriannie Andraszak, Dianie Pająk, Dawidowi Leszczyńskiemu, Patrycji Rynkowskiej, Joannie Harciarek oraz Annie Ostrowskiej

za pomoc w realizacji uroczystości, ogromne zaangażowanie oraz wysoki poziom empatii i wrażliwości w relacjach z dziećmi niepełnosprawnymi.

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Hello Turcja