Dzień Dziecka

|

kategoria:

Z życia szkoły

W piątek 6 czerwca świętowaliśmy w naszej placówce Dzień Dziecka.

Szkolny teatr RZEPKA zaprezentował się z przedstawieniem pt: ,, Życie motyla” do którego scenariusz napisała pani Natalia Niedbała.

Jak zwykle przedszkolaki, uczniowie oraz uczestnicy Świetlicy Terapeutycznej mieli możliwość bawić się świetnie podczas zabaw sportowych, konkursów oraz biorąc udział w aktywnościach proponowanych przez prowadzących kącik plastyczny. Uroczystość uprzyjemnił słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla serwowane przez nasze nieocenione Mamy. Wszystkim dzieciom dużym i małym życzymy moc radości i spełnionych marzeń!

Inne wpisy z tego tematu

Podsumowanie projektu Comenius
Szkolenie „Niepełnosprawność społeczna czyli zespół Aspergera i inne zaburzenia pokrewne”
Menu
Skip to content