Najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności!

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Szkoły!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności.
Dziękuję za trud i poświęcenie, wykazywane każdego dnia w odpowiedzialnej i niełatwej pracy pedagogicznej.
Życzę wszystkim, aby praca, którą Państwo wykonujecie była otaczana szacunkiem, uznaniem i życzliwością naszych uczniów i ich rodziców.
Słowa podziękowania i uznania kieruję również do pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę nauczycieli i przyczyniają się do tworzenia pozytywnych warunków nauki i pracy. Dziś, w tym bardzo ważnym dniu, pragnę złożyć wszystkim pracownikom najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.

Niech ta bardzo odpowiedzialna praca będzie dla Państwa źródłem wielu sukcesów i satysfakcji.
Życzę także wiele szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz realizacji planów i zamierzeń.

Jolanta Mazur

Zabrze 14.10.2022

Komunikacja wspomagająca i alternatywna dla uczniów naszej szkoły
Wyjście do sklepu