Dzień Godności Osób Nie­peł­no­spraw­nych

Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 41 im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zabrzu

Dnia 05.05.2017 r. obchodziliśmy Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych wraz z naszymi podopiecznymi, ich Rodzicami oraz uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej „TĘCZA”. Uroczystość uświetnił teatr „Rzepka” ZSS Nr 41 z repertuarem „FOTOGRAFIA”, były walki rycerskie, budowania domów i wiele innych ciekawych rozrywek przygotowanych przez Panią Barbarę Zalewską, Annę Szafraniec, Wiolettę Pal oraz malowanie na folii „POMALUJ SWÓJ ŚWIAT” pod kierunkiem Pani Dorotki Weiss studentki Akademii Plastycznej.

A Państwo Aniela i Adam Kręcichwost oraz Pan Jerzy Mikołajczak przygotowywali dla wszystkich kiełbaski z grilla za co bardzo serdecznie im dziękujemy.

Impreza przygotowana przez Stowarzyszenie i Zespół Szkół Specjalnych Nr 41.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w realizację tak ważnego przedsięwzięcia.

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
AkcjakomunikAACja
Brązowa Nuta dla Bębnoludów