Grant „WzMOCnij swoje otoczenie”

Wzmocnij swoje otoczenie

Dzięki staraniom Stowarzyszenia KONTAKT uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z pięciu oddziałów przedszkolnych zostali obdarowani profesjonalnym sprzętem do komunikacji AA.

Stowarzyszenie KONTAKT jest jednym z laureatów programu „WzMOCnij swoje otoczenie” , a dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi nasi podopieczni dostali:
8 tabletów w tym 4 tablety z systemem Mówik, 4 płyty Mówik Print – do drukowania symboli Mówik i przygotowywania tablic do komunikacji, 5 komunikatorów Talker 24+, Platformę mTalent czytanie SY-LA-BA-Mi cz.1i cz.2.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Dodatkowe informacje o programie można znaleźć na stronie https://raport.pse.pl/pl/ oraz
www.wzmocnijotoczenie.pl

Stowarzyszenie Kontakt