Integracyjny Teatr Rzepka otrzymał wyróżnienie

Teatr Rzepka
Wyroznienie Integracyjny Teatr Rzepka 2

Miło nam poinformować, że Integracyjny Teatr Rzepka otrzymał wyróżnienie podczas XIV Integracyjnego Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Kurtyna w górę”. Zaprezentowane zostało przedstawienie „Osiem Błogosławieństw”, które porusza tematykę wartości uniwersalnych takich jak szacunek, miłość, troska o drugiego człowieka oraz daje nadzieję na lepsze jutro.

Nasi aktorzy wspaniale odnaleźli się w swoich rolach, po raz kolejny wykazali prawdziwy kunszt aktorski, wnieśli w spektakl moc emocji. Publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami.

Bardzo dziękujemy organizatorom – Szkole Podstawowej Specjalnej nr 38 za zaproszenie na galę, która odbędzie się w dniu 7 czerwca w Teatrze Nowym.

Zapraszamy serdecznie do fotorelacji z festiwalu…

Teatr Rzepka

Pożeganie