Wyróżnienie dla Teatru Rzepka

|

kategoria:

Teatr Rzepka, Z życia szkoły
Teatr Integracyjny "Rzepka"

19 marca 2018 r. nasz szkolny Integracyjny Teatr Rzepka zaprezentował swój najnowszy spektakl pt: Piekło – NIEBO, na VIII Spotkaniach Teatralnych bez MASKI w Szczygłowicach. Jury festiwalu doceniło naszych artystów, przyznając im nagrodę wyróżnienia, którą wręczono na uroczystej gali 23 marca. Teatr Rzepka reprezentowały panie instruktorki oraz główna aktorka Lena Zapart, która odebrała wspaniałą nagrodę w postaci biletów do Teatru Nowego w Zabrzu.

23 marca nasi artyści przedstawili swój spektakl również na 64. Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka i z radością informujemy, że Rzepka została doceniona i otrzymała główną nagrodę w swojej kategorii ZŁOTĄ MASKĘ.

Jednak to nie koniec dobrych wieści, otóż nasi najmłodsi uczniowie, czyli przedszkolaki oraz klasa 1A również zaprezentowała na tymże festiwalu swoją inscenizację muzyczno-taneczną Bałwanek, która została nagrodzona SREBRNĄ MASKĄ. Zatem nasza szkoła staje się kuźnią talentów.

Serdecznie gratulujemy aktorom oraz paniom instruktorkom.

W imieniu Integracyjnego Teatru Rzepka serdecznie dziękujemy pani Łucji Pal oraz Wioletcie Zapart za uszycie pięknych strojów dla aktorów występujących w sztuce Piekło – NIEBO Dziękujemy!

Inne wpisy z tego tematu

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM)
Niebieskie Zabrze 2018 – harmonogram
Menu
Skip to content