Jaselka 27

Dzisiaj w naszej szkole mieliśmy przyjemność oglądać przepiękne świąteczne przedstawienie. Występ przygotowany był przez naszych uczniów i przedszkolaków oraz naszych przyjaciół ze Szkoły Podstawowej nr 6, z którymi już od dawna współpracujemy. Zazwyczaj, w okresie przedświątecznym przedstawiane są Jasełka opowiadające o cudzie Bożego Narodzenia, a tym razem dzieci przygotowały dla nas pełne radości i wzruszenia przedstawienie taneczno-muzyczne. Słuchaliśmy pięknych melodii i piosenek z różnych stron świata wykonanych przez najmłodszych artystów. Dzieci pięknie ubrane, wyposażone w niebiańskie rekwizyty odtańczyły także kilka wesołych i skocznych utworów. Jak się okazało, pomysłów na przeżywanie Świąt Bożego narodzenia może być wiele. Dzisiejszego dnia, urzekły nas roztańczone maluszki, które najpiękniej na świecie podzieliły się z nami radością nadchodzącego Święta. Z całego serca dziękujemy wszystkim nauczycielom i opiekunom z obydwu szkół, dzieciom i ich rodzicom za przeżyte wzruszenia.

Również dzisiaj, w naszych klasach obchodziliśmy szkolną Wigilię, składaliśmy sobie świąteczne życzenia, śpiewaliśmy kolędy i częstowaliśmy się pysznościami.
Wszystkim ludziom, na całym świecie z głębi serca życzymy wszystkiego dobrego, aby między ludźmi zapanował pokój, abyśmy byli dla siebie czuli i delikatni, abyśmy nie zniszczyli małego Bożego dziecka w sobie. Nowy Rok zaś niech będzie pełen optymizmu, wiary i wszelkiego powodzenia. Wesołych Świąt!

jasełkakolędy

Informacja dla Rodziców!