Kolejne wyróżnienie dla Integracyjnego Teatru Rzepka

Teatr Rzepka
Wyroznienie Integracyjny Teatr Rzepka 5 1

W dniu 7 czerwca w Teatrze Nowym odbyła się uroczysta gala XIV Integracyjnego Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Kurtyna w górę”, podczas której nasz Integracyjny Teatr Rzepka odebrał nagrodę za spektakl „Osiem Błogosławieństw”.

Gospodarzami gali była Szkoła Podstawowa Specjalna nr 38 im. Małego Księcia – wieloletni organizator tego, tak ważnego dla społeczności osób niepełnosprawnych festiwalu oraz Teatr Nowy, od lat współpracujący z organizatorami.

Jako, że gala ściśle związana została z Dniem Przyjaciela obchodzonym w dniu 7 czerwca oraz drugim, przypadającym na dzień 29 czerwca- Światowym Dniem Małego Księcia, mieliśmy ogromną przyjemność obejrzeć spektakl „Mały książę”- zaprezentowany przez aktorów Teatru Nowego w Zabrzu. Wspaniały klimat przedstawienia, piękna scenografia i niesamowita gra aktorska wprowadziły nas w drugą część gali- wręczenie nagród dziecięcym i młodzieżowym zespołom teatralnym biorącym udział w festiwalu.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni z wyróżnienia oraz z kolejnego sukcesu naszych wspaniałych aktorów. Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie na galę i możliwość uczestniczenia w tym wspaniałym wydarzeniu.

Teatr Rzepka

Pożeganie