Leczenie i rehabilitacja Dawida – ucznia naszej szkoły

Leczenie i rehabilitacja Dawida

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z historią naszego ucznia Dawida. Dawid w wyniku poważnej choroby, został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Po wybudzeniu niestety nie wrócił do pełnej świadomości i znajduje się w stanie wegetatywnym. Chłopiec wymaga dalszego leczenia, intensywnej rehabilitacji i całodobowej opieki, co związane jest z dużymi kosztami finansowymi. W związku z tą sytuacją mama Dawida uruchomiła zrzutkę, na której można dokonywać wpłat, które umożliwią dalszą specjalistyczną terapię i opiekę jej syna.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnianie tej akcji, wpłacanie pieniędzy i rozpowszechnianie zrzutki wśród przyjaciół i znajomych. Mamy wielką nadzieję, że Dawid otrzyma szansę na powrót do zdrowia, do rodziny i do szkoły. Z głębi serca tego Dawidowi życzymy.

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Konkurs – Wiosna z mojego okna
Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna V