Nagrody Kropli Tęczy

|

kategoria:

Z życia szkoły

Z wielką dumą i radością informujemy, że w dniu dzisiejszym – 30 września 2020 roku odbyła się gala wręczenia nagrody Kropli Tęczy, którą honorowane są instytucje oraz osoby fizyczne działające na rzecz dzieci w Zabrzu, które to nie czerpią żadnych korzyści materialnych z tej działalności.

W tym roku tę zaszczytną nagrodę, przyznawaną przez same dzieci zostali odznaczeni:
Pani Katarzyna Średzińska – nauczycielka naszej szkoły za swoją charytatywną działalność na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz prowadzenie zajęć z dogoterapii na terenie zabrzańskich przedszkoli.

Kropla Tęczy została także przyznana Stowarzyszeniu Miłośników Sportów Kynologicznych „Wild Dogs Team” WDT, które od pięciu lat ściśle współpracuje i wspiera naszą placówkę organizując Niebieski Dogtrekking w ramach Kampanii Niebieskie Zabrze.

Podczas dzisiejszej uroczystości zostały także docenione inne działania na rzecz dzieci, wyróżnieni zostali: Pan Zbigniew Krupa, który zaszczepia i rozwija wśród dzieci niepełnosprawnych intelektualnie miłość i pasję do muzyki prowadząc słynny już zespół instrumentalny Bębnoludy; Fundacja Nadzieja – Dzieci oraz Pani Joanna Filipiak Kyrcz, którzy nieustannie wspierają finansowo wiele wspaniałych inicjatyw naszej szkoły.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i najserdeczniej dziękujemy za dobroć i hojność.

Inne wpisy z tego tematu

Światowy Dzień Zwierząt
Modernizacja i doposażenie szkoły
Menu
Skip to content