Niebieskie Zabrze 2018 – harmonogram

Niebieskie Zabrze
Kampania "Niebieskie Zabrze"

Szanowni Państwo,

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 41 Specjalnej w Zabrzu informuje, iż w ramach tegorocznej, czwartej edycji Kampanii Społecznej Edukacyjno – Informacyjnej „Niebieskie Zabrze” zorganizowany zostanie:

Od 02 do 08 kwietnia – podświetlenie na niebiesko Szybu Maciej w Zabrzu
Od 03 do 14 kwietnia – druga wystawa prac dzieci z autyzmem, uczniów Szkoły Podstawowej Nr 41 Specjalnej w Zabrzu pod hasłem „Mój Niebieski Świat” w Szybie Maciej w Zabrzu
Od 02 do 30 kwietnia – wystawa pod hasłem „Nie bądź zielony w temacie autyzmu, w kwietniu bądź niebieski” na terenie Szkoły Podstawowej Nr 41 w Zabrzu
07 kwietnia – trzeci charytatywny „Niebieski dogtrekking” w Reczkowe, woj. małopolskie
Od 23 do 29 kwietnia – Polsko – Niemiecka Wymiana Młodzieży pod hasłem „Nie mówię, ale się porozumiewam” uczniów z autyzmem nie komunikujących się werbalnie. Podczas pobytu naszych gości z Niemiec planujemy: dzień aktywności ruchowej, dzień nauki, dzień muzyki, dzień teatru oraz dzień natury. Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne warsztaty, spotkania, panele dyskusyjne i wymiana doświadczeń w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Jednocześnie informujemy, że nazwa Kampania „Niebieskie Zabrze” i jej logo jest własnością Szkoły Podstawowej Nr 41 Specjalnej w Zabrzu. W związku z tym wyłączność do korzystania z nazwy „Niebieskie Zabrze” oraz logo kampanii posiada Szkoła Podstawowa Nr 41 Specjalna w Zabrzu.

autyzmdogtrekkingNiebieskie Zabrze

Wyróżnienie dla Teatru Rzepka