Owoce w szkole – akcja edukacyjna

owoce w szkole 38

Dnia 29.10.2014 r. w ramach programu Owoce w szkole odbyła się akcja edukacyjna skierowana do uczniów klas I – III.

Impreza ta miała na celu uzupełnienie edukacji uczniów w zakresie poznania zasad zdrowego odżywiania, pogłębienia wiadomości na temat różnych warzyw i owoców oraz kształtowania postaw prozdrowotnych i proekologicznych.

Celem ogólnopolskiego programu Owoce w szkole jest długoterminowa zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży poprzez zwiększenie udziału owoców i warzyw w ich codziennej diecie, na etapie na którym kształtują się ich nawyki żywieniowe oraz propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania edukacyjne.

Nasza szkoła bierze czynny udział w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych naszych uczniów.

Owoce w szkole

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Internetowy Teatr TVP dla szkół – projekt Telewizji Polskiej S.A.
Wycieczka do Palmiarni