Pasowanie na ucznia

Pasowanie na ucznia 07

Pasowanie na ucznia to bardzo ważny dzień w życiu każdego młodego człowieka rozpoczynającego naukę w szkole. Jak co roku, w październiku, uczniowie klasy 1 w obecności zaproszonych gości, pod kierunkiem wychowawcy p. Agnieszki Kazimierskiej- Bauerek, poprzez symboliczne pasowanie przez dyrektora szkoły p. Teresę Paradowską zostały przyjęte do grona uczniów.

W uroczystości towarzyszyły przedszkolaki z zaprzyjaźnionego nam Przedszkola nr 19 w Zabrzu. W imieniu wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły życzymy naszym pierwszakom radości, sukcesów oraz wielu wspaniałych przygód podczas tej cudownej podróży w świecie nauki. Powodzenia!

pasowanie

XXIV Ślaski Dzień Treningowy Programu Aktywność Motoryczna Olimpiad Specjalnych
Jubileuszowa Gala X Integracyjnego Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Kurtyna w górę”