Pierwsza licytacja na rzecz WOŚP – 25.01.2024r.

Pierwsza licytyacja WOSP 02

25 stycznia 2024 roku (czwartek) w naszej szkole odbyła się licytacja voucherów, zaproszeń i biletów wstępu do kina, restauracji, salonów kosmetycznych i fryzjerskich, basenów, parku trampolin oraz wielu innych miejsc.

Wśród wylicytowanych podarunków znalazły się gadżety z 32. Finału WOŚP oraz płócienna torba z autografem Jurek Owsiak, a także Marcina Oleksego – autora najładniejszej bramki 2022 według FIFA.

Z licytacji powyższych zaproszeń, voucherów i gadżetów zebraliśmy kwotę: 2210 zł.

Dziękujemy za udział w licytacji radnym – Pani Urszuli Potyce i Panu Sebastian Dziębowski – ZIS Zabrzańska Inicjatywa Społeczna.
Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pani Teresy Paradowskiej-Możdżonek oraz wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły.
To wielki sukces nas wszystkich!!!

CAŁY DOCHÓD Z LICYTACJI ZOSTANIE PRZEKAZANY NA RZECZ WOŚP.

WOŚP

Druga licytacja na rzecz WOŚP – 25.01.2024r.
Zabawa karnawałowa