Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice i kochani uczniowie,
już w najbliższą środę spotkamy się po wakacyjnej rozłące i tak:

• ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 41 w Zabrzu rozpoczynają zajęcia w dniu 1 września 2021 r. zgodnie z harmonogramem pracy przedszkola.
  • UCZNIÓW KLAS 1-3 wraz z jednym opiekunem zapraszamy również 1 września o godzinie 9.00 do swoich sal lekcyjnych.
  • UCZNIÓW KLAS 4-8 wraz z jednym opiekunem zapraszamy do swoich klas na godzinę 10.00.

BARDZO WAŻNE!
W dniu 01.09.2021 r. na terenie placówki będzie obecna pani Sabina Ordoń-Giera przedstawiciel Poradni Stomatologicznej DA VINCI, która otoczyła nasze dzieci przedszkolne oraz uczniów szkoły opieką stomatologiczną. Bardzo prosimy o przyniesienie w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego KART CHIPOWYCH dzieci.

Ponadto, na terenie szkoły oraz na stronie internetowej szkoły zamieszczone są informacje dotyczące organizacji SZCZEPIEŃ UCZNIÓW w wieku 12-18 lat przeciw COVID-19. Dodatkowe informacje można uzyskać u wychowawców klas i w sekretariacie szkoły.

Od 1 września 2021 r. wszyscy uczniowie i wszystkie dzieci będą uczyć się w szkole w sytuacji nadal trwającego na terenie Polski stanu epidemii. W związku z wytycznymi MEiN, MZ oraz GIS naukę prowadzić będziemy w trybie stacjonarnym z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przypominamy, że na terenie placówki rodzice i opiekunowie zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos oraz do dezynfekcji rąk po wejściu do szkoły.

rozpoczęcie roku

Organizacja szczepień