Rusza całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli – 800 080 222

Bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że dziś została uruchomiona CAŁODOBOWA BEZPŁATNA INFOLINIA DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, RODZICÓW I NAUCZYCIELI. Każda młoda osoba, która zechce porozmawiać o swoich problemach, może ZADZWONIĆ POD BEZPŁATNY NUMER 800 080 222 i uzyskać pomoc od doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Infolinię prowadzi Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Organizacja ta została wybrana w konkursie MEN, realizowanym w ramach Narodowego Programu Zdrowia.

Z poważaniem
Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN

Do pobrania:
Ulotka informacyjna
[2019.10.01_Infolinia-800080222_MEN.doc – Pobrano 66 razy – 132,00 KB]

VIII Regionalna Konferencja z cyklu PSYCHOLOGIA A MEDYCYNA pt. „Zdrowy człowiek – zdrowy ruch – wsparcie działań promujących zdrowie z zakresu profilaktyki otyłości i nadwagi”
Październik to miesiąc poświęcony AAC