Szkoła po remoncie

Szkola po remoncie 04

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy w radosnej atmosferze. Radość ze spotkania szkolnych przyjaciół i nauczycieli pogłębił fakt, że wróciliśmy do pięknych, nowych sal. W czasie wakacji dokonano modernizacji 12.pomieszczeń szkolnych. Dokonano także modernizacji ławek tj. wymieniono deski oraz pomalowano oraz wymieniono deski w sprzęcie rekreacyjnym na placu zabaw. Ponadto szkolny ogródek wzbogacił się o 20. krzewów i jest z roku na rok piękniejszy.

Koszty remontu zostały w dużej części pokryte ze środków szkoły (dzięki wynajmowi pomieszczeń), oraz w ramach realizowanych projektów tj. „Zielona Pracownia” i programu rządowego „Posiłek w szkole i w domu”. Remont odbył się przy udziale przyjaciół szkoły, rodziców i wolontariuszy. Pomocy i wsparcia finansowego udzielili nam: Państwo Monika i Ireneusz Pawełczak, Anna i Roman Gołaszewscy, Katarzyna i Adam Kaczorowscy, Anna Kwiatkowska, Joanna Filipiak-Kyrcz, Sylwia i Mirosław Korwek, Gabriela Osipowska Łucja Pal, Sylwester Zemczak, Jerzy Lewecki, Oktawiusz Jarząbek, Mariusz Bielasty. W remont oraz przygotowanie sal lekcyjnych i innych pomieszczeń szkolnych zaangażowali się również nauczyciele oraz pracownicy obsługi.

W nowych pięknych i czystych salach nauka będzie jeszcze przyjemniejsza. Za wszystko, wszystkim najpiękniej dziękujemy!

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Co nowego u nas?
Harmonogram pracy pedagoga i psychologa szkolnego na rok szkolny 2019/2020