Tegoroczny konkurs plastyczny Świąteczna Bombka

Swiateczna Bombka04

Okres świąteczny w naszej szkole tradycyjnie od kilkunastu lat otworzył konkurs plastyczny o tematyce bożonarodzeniowej „Świąteczna bombka”. Jak co roku konkursowi towarzyszyła oprawa muzyczna Państwowej Szkoły Muzycznej im. S. Moniuszki w Zabrzu – wspólne muzykowanie uczniów tej szkoły i uczniów Zespołu Szkół Specjalnych Nr 41 w Zabrzu. Tegoroczna edycja obfitowała w dodatkowe atrakcje m.in. występ artystyczny w wykonaniu przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego Misie przy ZSS Nr 41 oraz prezentacja akwarium, o które wzbogaciła się sala doświadczania świata. Fundatorem akwarium jest Firma Tropical.

Prace pokonkursowe prezentowane są na terenie Filharmonii Zabrzańskiej. W trakcie uroczystości obecne były osoby zaprzyjaźnione i wspierające działania naszej szkoły – Pani Małgorzata Tyszer i Pani Ewelina Wilburg –Marzec PSM im. S.Moniuszki w Zabrzu, Pani Urszula Koszutska – dyrektor PPP w Zabrzu, Pani Agnieszka Tychoniuk OPA Zabrze, Pani Ilona Sulewska Firma Marco Gliwice, Zbigniew Joniec Firma Tropical Chorzów, Pan Marek Torbus UM Zabrze, Pan Wiesław Okoński Fundacja Nadzieja Dzieci – fundator tegorocznych paczek mikołajkowych, za które w imieniu dzieci i rodziców BARDZO DZIĘKUJEMY!

mikołajkiświąteczna bombka

Mini Spartakiada Mikołajkowa