Turnus rehabilitacyjny w Sarbinowie

Sarbinowo

Dnia 29 września 2019 r. grupa naszych uczniów wyruszyła do Sarbinowa Morskiego na turnus rehabilitacyjny. Sarbinowo Morskie to miejscowość nadmorska, położona w zachodniej części Wybrzeża Słowińskiego na ziemi koszalińskiej. Posiada ciekawą architekturę charakterystyczną dla osad rybackich.

Pobyt w Sarbinowie w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Jagoda” potrwa dwa tygodnie. Uczniowie przede wszystkim będą zażywać radości z wyjątkowo zdrowego klimatu, który pełen jest aerozolu morskiego sprzyjającego leczeniu górnych dróg oddechowych, układu krążenia, przemiany materii, alergii i chorób skóry. Ponadto nasi wychowankowie będą też korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, basenu, inhalacji i gimnastyki ogólnorozwojowej. Natomiast zajęcia edukacyjne będą realizowane głównie w formie wycieczek i spacerów.

Opiekę nad uczniami sprawować będzie Pani Dyrektor Aldona Żmuda oraz Pani Barbara Zalewska.

Naszym koleżankom i kolegom ich rodzicom i opiekunom życzymy udanego wypoczynku, dobrej pogody i wielu cudownych wrażeń.

zdjęcie: www.sarbinowo.pl

Sarbinowo