Uroczystość z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia naszej placówki

Jubileusz 40-lecia szkoły
Jubileusz 40 lecia szkoły

Wielkimi krokami zbliża się szkolna uroczystość z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia naszej placówki oraz nadania szkole imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już cztery dekady od kiedy działamy na rzecz edukacji, terapii, wychowania i opieki nad dziećmi, bez których nie byłoby nas.

Uroczystość, która odbędzie się 15 listopada, uświetnią swoją obecnością znamienici goście min. Prezydent Małgorzata Mańka- Szulik, Przewodnicząca Rady Miasta Łucja Chrzęstek-Bar, Naczelnik Oświaty Ewa Wolnica, a także Ci, którzy od lat w różnorodny sposób wspierają naszą działalność.

Oczywiście nie zabraknie naszych specjalnych, oczekiwanych od dawna gości: Jurka Owsiaka i Lidii Niedźwiedzkiej – Owsiak. To Ich Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stanie się patronem naszej placówki. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i z niecierpliwością czekamy na to wspaniałe wydarzenie.

kronika

Jubileusz 40-lecia istnienia naszej szkoły – relacja