Wystawa w SZYBIE MACIEJ

Szyb Maciej 3

Z okazji V edycji Kampanii Niebieskie Zabrze organizowanej w ramach obchodów Światowego Dnia Wiedzy na Temat Autyzmu Szkoła Podstawowa Nr 41 Specjalna w Zabrzu zaprasza na wystawę pt.: „Krzesła robią słowa”.

Niepowtarzalne w swoim rodzaju prace wykonane zostały podczas warsztatów integracyjnych wraz z uczniami Szkoły Pod­sta­wo­wej Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej i Szkoły Pod­sta­wo­wej Nr 15 im. Ks. Jana Dzier­żo­na w Zabrzu. Nasi ucznio­wie podczas warsz­ta­tów wykonali in­sta­la­cje „Cztery pory roku” oraz „Cztery żywioły”.

Wspólny projekt był okazją do spo­tka­nia się dzieci i mło­dzie­ży nie­peł­no­spraw­nej z ich ró­wie­śni­ka­mi ze szkół masowych w twórczym dzia­ła­niu, a także ważnym elementem integracji społecznej naszych uczniów.

Wystawę można obejrzeć do końca kwietnia w Szybie Maciej
ul. Srebrna 6, 41-819 Zabrze-Maciejów