XXII Wojewódzki Konkurs Haftu i Rękodzieła Artystycznego Wielkanocne Zwyczaje pn. „Zajączkowe Haftowanie”

Zajaczkowe Haftowanie 02

Otrzymaliśmy miłą wiadomość z Centrum Edukacji Twórczej OPP nr 4 w Zabrzu- rozstrzygnięto XXII Wojewódzki Konkurs Haftu i Rękodzieła Artystycznego Wielkanocne Zwyczaje pn. „Zajaczkowe Haftowanie”, a kilkoro uczniów naszej szkoły zostało jego laureatami i otrzymało nagrody!

Ze względu na pandemię prace złożone w zeszłorocznym konkursie zostały dołączone do tegorocznych i zostały ocenione wspólnie z nimi- z tego względu jeden z naszych laureatów jest już absolwentem naszej szkoły.

OPP nr 4 przygotowało film, na którym zobaczyć można wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu. Każda praca jest wyraźnie podpisana. Każde dziecko z naszej szkoły, które wykonało pracę na ten konkurs, może ją zobaczyć pięknie wyeksponowaną i opisaną, pochwalić się przed rodzicami i być z siebie dumne.
My jesteśmy z nich bardzo dumni i serdecznie gratulujemy!

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
XXXIII Śląski Dzień Treningowy (MATP) Olimpiad Specjalnych
Obchody Dnia Ziemi