Z kroniki szkolnej – rok 2013-2015

|

kategoria:

Jubileusz 40-lecia szkoły
Z kroniki szkolnej

Witamy wszystkich śledzących cykl wspomnień związanych z naszą szkołą. Kolejne lata szkolne są zarówno dla naszych uczniów jak i nas samych: nauczycieli, wychowawców, terapeutów bardzo intensywne, pasjonujące, wesołe, nieprzewidywalne. W tym roku odbyło się uroczyste otwarcie sali Integracji Sensorycznej, byliśmy na wycieczce w Zbrosławicach. To czas obchodów 30-sto lecia szkoły i 15- sto lecia działającego przy niej Stowarzyszenia Kontakt. Uczniowie i ich opiekunowie uczestniczyli między innymi w Regionalnym Turnieju Piłki Nożnej, w biegach przełajowych. Odwiedziliśmy Muzeum Górnictwa Węglowego i Palmiarnię. . Był Sportowy Mikołaj, zabawa karnawałowa i zbiórka na WOŚP.

W tym czasie prowadzone były zajęcia na basenie i po raz pierwszy odbyła się Kampania Niebieskie Zabrze. Trwał program Comenius w ramach, którego odbywały się spotkania, konkursy i wyjazdy. Wakacje rozpoczynaliśmy wspólnymi półkoloniami.

kronika

Inne wpisy z tego tematu

Sala Doświadczania Świata – dar od WOŚP
Z kroniki szkolnej – rok 2011-2013
Skip to content