Zabawa karnawałowa – WOŚP 2015

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W „Szkole z sercem” nie ma czasu na nudę! Ledwie zaczął się nowy rok a my po raz dziewiąty startujemy ze zbiórką pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku połączyliśmy siły z zaprzyjaźnioną Zabrzańską Szkołą Muzyczną. Wynikiem współpracy był wspaniały koncert. Podczas balu karnawałowego wieńczącego zbiórkę odwiedzili nas przedstawiciele drużyny piłkarskiej Górnik Zabrze !!! Odbyła się również licytacja unikatowych gadżetów. Wśród nich min. Podwójne zaproszenie za spektakl „Frelki” Teatru Nowego , który odbędzie się w kopalni „Guido”, podwójna wejściówka na mecz „Górnika Zabrze”, zaproszenie na kawę i deser w restauracji „Ambasador” , gażety orkiestrowe oraz piłkarskie. Wspaniała zabawa „Na śląską nutę” oprócz wymienionych gości zjawiła się u nas przedstawicielka zabrzańskiego sztabu WOŚP pani Gaga Zalewska z synem Grzegorzem , dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej pani Urszula Koszucka oraz dyrektor Szkoły Muzycznej w Zabrzu pani Małgorzata Tyszer.

Suma, którą udało nam się zebrać, to: 1453,72 zł

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę.

Organizatorzy: Dorota Szmatlok, Małgorzata Gajgier, Karolina Mrosek, Barbara Głuch, Joanna Gajzler, Romana Rola.

WOŚPzabawa

Nabór do Programu „Treningu Umiejętności Społecznych”
Niebieskie ZABRZE