Zajęcia integracyjne z uczniami SP Nr 6 w ramach programu RAZEM LEPIEJ

|

kategoria:

Program "Razem lepiej"

Dnia 25 października odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu „Razem lepiej” mające na celu doskonalenie umiejętności społecznych uczniów naszej szkoły z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 6. W zajęciach brali udział uczniowie klasy 3a, 4b oraz odział przedszkolny „Gumisie”.

Tematem przewodnim zajęć była „JESIEŃ”. Uczniowie wspólnie określali cechy jesieni komunikując się werbalnie i z wykorzystaniem technik AAC. Po wspólnej rozmowie był czas na aktywność fizyczną i wspólną zabawę. Dziękujemy uczniom SP 6 oraz Panią Iwonie i Agnieszce za zaangażowanie w realizację naszych spotkań.

Inne wpisy z tego tematu

„Daj misiaka dla dzieciaka”
Zmiany, zmiany zmiany… – jadalnia po remoncie
Menu
Skip to content