Zakończenie roku szkolnego

|

kategoria:

Z życia szkoły
Zakończenie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Nadeszła długo przez wszystkich oczekiwana chwila – ostatni dzień roku szkolnego 2019-2020. Dobiegł końca kolejny rok nauki. Rok, którego ostatnie miesiące były pełne nowych wyzwań dla każdego. Teraz przed Wami perspektywa dwóch miesięcy beztroskiego wypoczynku od obowiązków szkolnych i nauki.

W tym roku szkolnym zakończenie przebiega w nieco inny sposób. Sytuacja, w której uczniowie nie mogą się spotkać ze swoimi kolegami i koleżankami, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły oraz gdy, nie odbywa się uroczysta akademia napawa smutkiem. Specyficzna sytuacja nie zmienia jednak pewnych zwyczajów związanych z zakończeniem roku szkolnego. Jak zawsze jest to dla nas czas wzajemnych podziękowań, gratulacji i pożegnań.

Szczególne podziękowania należą się Wam – Szanowni Rodzice. To Wy odegraliście ważną rolę w procesie edukacji dzieci, zwłaszcza od momentu wprowadzenia nauczania zdalnego. Wykazaliście gotowość oraz ogromne zaangażowanie w wychowaniu i edukacji dzieci. Pomoc z Państwa strony w dniach zdalnego nauczania oraz współpraca z Wami daje przekonanie, że można znaleźć wyjście każdej sytuacji, nawet tej, która z definicji nie ma wyjścia.

W imieniu wszystkich pracowników szkoły oraz swoim własnym składamy serdeczne podziękowania Wam- Rodzicom za wspieranie działań szkoły w mijającym roku szkolnym. Dziękujemy za znakomitą atmosferę oraz wspieranie w trudnych dla nas wszystkich chwilach. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały wierzyć we własne siły.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę członków Rady Rodziców, których działania wspierają funkcjonowaniu całej szkoły.

Życzę Państwu wytrwałości, cierpliwości i siły w edukacji i wychowaniu dzieci, sukcesów w codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Życzę, aby nadchodzące wakacje były czasem odpoczynku i regeneracji sił.

Drodzy uczniowie

Dziękujemy za Wasze sukcesy duże i małe, za uśmiech, radość oraz wspólnie spędzone chwile w ubiegłym roku szkolnym. Dziękujemy za wytrwałość i dzielne wykonywanie zadań podczas zdalnego nauczania. Bez Was szkoła była smutna. To Wy nadajecie jej ten szczególny charakter miejsca tętniącego życiem i energią. Życzę udanych wakacji pełnych niezapomnianych przygód.

Drodzy absolwenci

Nadszedł czas rozstania, czas na opuszczenie szkolnych murów i wkroczenie w progi innej szkoły, innego życia, innych doświadczeń. Jest to chwila smutna dla nas wszystkich. Wielu z nas z pewnością uroni niejedną łzę. Rozstajemy się po wielu spędzonych wspólnie latach. Latach bogatych w radości i smutki, zwycięstwa i porażki. Latach, w których tworzyliście jedną wielką rodzinę.

Dziś – Patryku, Mateuszu, Dawidzie , Wojtku, Dawidzie, Julio, Marto, Kamilu, Amelio i Krzysiu – żegnacie szkolne mury, swoich wychowawców, nauczycieli, koleżanki i kolegów. Dziękujemy Wam za wszystkie lata, za wasze sukcesy, za godne reprezentowanie naszej szkoły, za uśmiech, za radość, za pozytywne wrażenia. Życzymy Wam, aby kolejne lata były dla Was szczęśliwe, twórcze i wartościowe. Życzę, aby udało Wam się zrealizować plany i marzenia.

Wszystkim życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji, które dostarczą różnorodnych doświadczeń i niezapomnianych wspomnień. Oby te dni pozwoliły na nabranie sił i zapału do mierzenia się od września w szkole z nowymi wyzwaniami.

Dyrektor Szkoły
Aldona Żmuda
Wicedyrektor szkoły
Grażyna Kisiel

Inne wpisy z tego tematu

Kondolencje
Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna XI
Menu
Skip to content