4 Niebieski Dogtrekking dla Autyzmu

Niebieskie Zabrze
Podziękowanie

Dnia 6 kwietnia w Agroturystyce Na Polane w miejscowości Reczkowe odbył się 4 charytatywny Niebieski Dogtrekking zorganizowany przez Stowarzyszenie Miłośników Sportów Kynologicznych Wild Dogs Team. Cały dochód z tego wydarzenia został przekazany na rzecz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 41 Specjalnej w Zabrzu.

Uczestnicy biegu stratowali w 4 kategoriach: Mini Kobiety, Mini Mężczyźni, Mini Zespoły, Hobby.
Głównym sponsorem imprezy była Firma Tropical. O smaczny posiłek regeneracyjny dla uczestników biegu zadbała Fundacja Nadzieja Dzieci z Zabrza oraz Pani Joanna Filipiak Kyrcz z firmy Manager – Pol z Zabrza.

Pragniemy wyrazić gorące podziękowanie organizatorom, uczestnikom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do zebrania środków finansowych na zakup pomocy dydaktycznych dla dzieci z autyzmem.

autyzmNiebieskie Zabrze

XXIX Śląski Dzień Treningowy (MATP) Olimpiad Specjalnych w Zabrzu