Akcja #PodarujKwiatekSzkole

Podaruj Kwiatek Szkole

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w wyjątkowej akcji, która odbędzie się z okazji obchodów 40-lecia naszej szkoły.
Chcielibyśmy uczcić to jubileuszowe wydarzenie w wyjątkowy sposób poprzez akcję #PodarujKwiatekSzkole.

Jubileusz 40-lecia to dla nas ogromny powód do radości i dumy, dlatego zachęcamy Was do włączenia się w naszą akcję i wspólnego świętowania.

Zapraszamy wszystkich Przyjaciół i Sympatyków szkoły do przekazywania roślin doniczkowych wraz z życzeniami dla szkoły 😉

Możecie to zrobić bezpośrednio, przekazując kwiaty doniczkowe nauczycielom lub wychowawcom. Można też pozostawić kwiaty w holu szkoły.
Z uwagi na bezpieczeństwo naszych uczniów, prosimy o wybór roślin doniczkowych z gatunków bezpiecznych, które nie wywołują uczuleń ani nie są trujące.

Wasze zielone upominki przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 16.00

Podarowane przez Was rośliny doniczkowe staną się ozdobą naszej szkoły w roku jubileuszu 40-lecia, a także przypomnieniem o Waszym wsparciu i sympatii dla nas.

Razem uczcijmy to wydarzenie. Uczyńmy naszą szkołę jeszcze piękniejszą!

#PodarujKwiatekSzkole

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Światowy Dzień Zwierząt
Z kroniki szkolnej – lata 1993-1995