Aktywna Tablica

Program Aktywna Tablica

Mamy kolejne powody do dumy! Otóż w listopadzie w ramach Rządowego Programu Rozwijania Szkolnej Infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 „Aktywna Tablica”, pozyskaliśmy kolejne dwa monitory interaktywne 4K o przekątnej 55 i 75 cali. Sprzęt ten został błyskawicznie przyswojony przez uczniów, jest on bardzo intuicyjny i niezwykle uatrakcyjnia i ułatwia proces dydaktyczny.

Monitory interaktywne, wykorzystują technologię wielodotyku – nawet do 10 punktów dotykowych! Posiadają również wbudowane Wi-Fi, odbiornik do bezprzewodowej transmisji obrazu oraz system operacyjny Android oraz gniazda umożliwiające podłączenie komputerów OPS. Dzięki takiemu rozwiązaniu monitor staje się urządzeniem kompletnym.
Jednym słowem, jesteśmy szkołą XXI wieku!!!

Aktywna Tablica

XXVI Śląski Mityng Pływacki w Rybniku już za nami