Bal karnawałowy

|

kategoria:

Z życia szkoły

Dnia 9 stycznia odbył się bal karnawałowy. Wszyscy uczniowie, przedszkolaki a także panie nauczycielki i panie pomoce przybyli na bal w pięknych kostiumach. Wśród dam, dominowały królewny i księżniczki, wśród kawalerów: policjanci, strażacy, kolejarze, żołnierze, lekarze i dzielni rycerze. Jaki świat byłby piękny, gdyby właśnie składał się z przepięknych księżniczek i odważnych kawalerów! No cóż… jest troszkę inaczej, ale udało nam się choć na kilka godzin przenieść się do baśniowego świata.

Nasz bal był niezwykle profesjonalnie zorganizowany – otóż mieliśmy prawdziwego pana wodzireja, który zabawiał nas różnymi tańcami, konkursami i opowieściami. Podszkoliliśmy się w zarówno w podstawowych tańcach towarzyskich jak i w tańcach współczesnych jak na przykład „Czekolada”, która spodobała się szczególnie.

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom balu, za radość, za szczęście i cudowną zabawę! Dziękujemy, że tak pięknie i wesoło kończymy I semestr roku szkolnego 2019/2020.

Równocześnie przypominamy, że wciąż gra w naszej szkole Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i jak, co roku, staramy się współuczestniczyć w największej akcji pomocy potrzebującym!

Inne wpisy z tego tematu

Zielona pracownia
Informacja dla Rodziców!
Menu
Skip to content