Bal karnawalowy 01

W dniu 12 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. To dzień szczególny, w którym przedszkolaki, uczniowie ale także nauczyciele, pomoce nauczyciela, a nawet rodzice mogli choć na chwilę za sprawą ciekawych przebrań i kostiumów przenieść się do baśniowego świata, lub po prostu stać się na chwilę kimś innym…

Nasz bal był niezwykle profesjonalnie zorganizowany i poprowadzony, o co zadbała bardzo ciepła i utalentowana animatorka Pani Karolina Morgała. Dzięki jej pomysłom i proponowanym zabawom dzieci i uczniowie ani na moment nie mogli się nudzić. Tańcom i pląsom nie było końca. Dodatkowo każde dziecko i uczeń byli częstowani popcornem. Wszystko to było możliwe dzięki współpracy z Radą Rodziców, której dziękujemy za zaangażowanie oraz sfinansowanie kosztów związanych z organizacją zabawy karnawałowej.

Dziękujemy również organizatorom i uczestnikom balu za radość, za szczęście i cudowną zabawę! Dziękujemy, że tak pięknie i wesoło kończymy I semestr roku szkolnego 2022/2023.

balzabawa

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy