Bezpłatne szkolenie „Czynniki środowiskowe jako istotny element w procesie leczenia dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi”

Bezplatne szkolenie Katowice

BEZPŁATNE SZKOLENIE

Spektrum Autyzmu – mózgowe porażenie dziecięce – zespół Downa
Kiedy: 1 czerwca 2016, godz. 9:00-12:00
Gdzie: Katowice
Dla kogo: dla rodziców, dziadków, pedagogów, terapeutów, specjalistów

PROGRAM SZKOLENIA:

• Praktyczne wskazówki dotyczące dostosowania środowiska domowego sprzyjającego zdrowiu i rehabilitacji.
  • Rola środków farmakologicznych i chemicznych w torowaniu prawidłowego rozwoju.
  • Jak wybierać żywność by nie szkodzić i nie hamować rozwoju dziecka.
  • Dotychczasowe doświadczenie w zastosowaniu hiperbarii tlenowej u dzieci z wyzwaniami rozwojowymi.

SZKOLENIE POPROWADZI: dr n o zdrowiu Anna Kostiukow.

METODA HIPERBARII TLENOWEJ: w świetle nauki i naszych doświadczeń zdecydowana większość dzieci niepełnosprawnych z różnymi odchyleniami rozwojowymi, poddanych leczeniu tą metodą, poprawia swoje funkcjonowanie w zakresie m.in. INTERAKCJI SPOŁECZNYCH, budowania WIĘZI / RELACJI Z NAJBLIŻSZYMI, utrzymywania KONTAKTU WZROKOWEGO, wzrost KOMPETENCJI KOMUNIKACYJNYCH w mowie biernej oraz
czynnej, REDUKCJI AGRESJI, poprawa KONCENTRACJI i gotowości do nauki itd.

ILOŚĆ MIEJSC ORGANICZONA! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod nr telefonu: 663-882-099

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
BezpieczneWakacje.pl
Koncert cha­ry­ta­tyw­ny pt.: „Wiosna na Nie­bie­sko” – relacja