Wystawy fotografii z cyklu Niebieskie Zabrze

Niebieskie Zabrze
Wystawa Platan04

W ramach Kampanii Edukacyjno – Informacyjnej Niebieskie Zabrze, Zespół Szkół Specjalnych Nr 41 zorganizował cykl wystaw zdjęć reportażowych ilustrujących różnorodne formy zajęć specjalistycznych odbywających się na terenie ZSS 41 z uczniami z autyzmem.

Wystawy te są prezentowane przez cały miesiąc kwiecień w: Miejskim Ośrodku Kultury Guido, Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Matejki, Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, Zabrzańskim Kompleksie Rekreacji „Aquarius”, Bibliotekach Miejskich przy ul. Wyzwolenia i Sobieskiego, Zespole Szkół Specjalnych Nr 41, Szpitalu Klinicznym Nr 1, Państwowej Szkole Muzycznej im. St. Moniuszki, CH M1, CH Platan. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wystawami.

autyzmNiebieskie Zabrze

Koncert cha­ry­ta­tyw­ny pt.: „Wiosna na Nie­bie­sko” – relacja