Dinozaury w naszej szkole

Child playing with toy dinosaurs

W ubiegłym tygodniu, wychowawcy oddziałów przedszkolnych współpracowali w przygotowaniu dla wszystkich przedszkolaków cyklu zajęć, które poszerzyły ich wiedzę o dinozaurach. Dzieci dowiedziały się, że dinozaury wykluwały się z jaj, poznały najpopularniejsze gatunki, a także zgłębiły wiedzę paleontologiczną. Nauczycielki przygotowały wiele atrakcji.

Jaja z których wykluły się dinozaury, projekcja filmu z najpopularniejszymi dinozaurami, oglądanie modeli kłów dinozaura, wykopaliska i wybuch wulkanu, to tylko niektóre z nich. Dzięki współpracy i zaangażowaniu nauczycieli przedszkolacy mogli skorzystać z wielu różnych zajęć i podjąć niecodzienne aktywności a Park Jurajski, który powstał w jednej z klas krył tyle tajemnic, że dzieci zgłębiały je przez cały tydzień.

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Współpraca z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Zabrzu