Druga licytacja na rzecz WOŚP – 25.01.2024r.

II licytacja WOSP 07

26 stycznia 2024 r. odbyła się druga licytacja na rzecz WOŚP na terenie naszej szkoły. W tym roku gramy pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

W trakcie dzisiejszego wydarzenia licytowaliśmy zaproszenia, vouchery i bilety wstępu do kina, mini zoo, zwiedzania największej makiety kolejowej, restauracji, bowlingu, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, parku trampolin, pizzerii, basenów, groty solnej, SPA. Ponadto licytowaliśmy wiele ciekawych gadżetów, a wśród nich koszulkę z autografem Jurka Owsiaka – dyrygenta Orkiestry.

Podczas dzisiejszej licytacji zebraliśmy oszałamiającą kwotę 2492 zł.

CAŁY DOCHÓD Z LICYTACJI ZASILI KONTO FUNDACJI WOŚP.

WOŚP

Kołocz dla WOŚP
Pierwsza licytacja na rzecz WOŚP – 25.01.2024r.