Dzień Babci i Dziadka

Dzien Babci i Dziadka 15

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem to są takie dwa niepowtarzalne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. W dniu 30 stycznia w naszej szkole odbyły się te wspaniałe uroczystości. Grupa przedszkolaków „Biedronki” (Łukasz, Szymon, Kamil, Kuba, Dominika i Magda) i uczniowie klasy 2a (Dawid, Alan, Oliwier, Piotr i Maja) pod kierunkiem p. Kasi Kaziród-Wójcik oraz pomocy p. Aldony Żmudy przygotowali programy artystyczne. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe związane tematycznie z tymże świętem.

W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi laurkami. Frekwencja jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Ferie zimowe
Zajęcia z dogoterapii