Dzień Bezpiecznego Komputera

Dzień Bezpiecznego Komputera

12 października obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Komputera, który ma na celu informowanie użytkowników sieci o zagrożeniach płynących Internetu.
Z tej okazji uczniowie klas starszych wzięli udział w lekcji: „3..2..1.. Internet! mającej na celu promowanie bezpieczeństwa w sieci. Podczas zajęć dowiedzieli się co to jest niebezpieczny kontakt i niebezpieczne treści, w jaki sposób należy unikać zagrożeń
w Internecie, jak chronić komputer przed niebezpiecznymi wirusami.

Aby uniknąć niebezpiecznych sytuacji i mieć świadomość bezpiecznego korzystania z sieci przedstawiamy Państwu kilka przykładowych stron stworzonych specjalnie dla Rodziców, których dzieci korzystają z Internetu:

To oczywiście tylko część zasobów o tematyce bezpieczeństwa w sieci.
Wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie dzieci, stąd nasza prośba o zainteresowanie się tym problemem.

SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 41 W ZABRZU

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Wycieczka do Krasiejowa
Zabrzański Budżet Obywatelski – budowa ogólnodostępnego boiska sportowego dla dzieci i młodzieży przy Szkole Podstawowej nr 15 im. ks. Jana Dzierżona