Dzien Dziecka55

W czwartek 11 czerwca na szkolnym boisku świętowaliśmy Dzień Dziecka. Wszystkie dzieci, te małe i te duże, wraz z nauczycielami i opiekunami miały możliwość skorzystać z wielu naprawdę wspaniałych atrakcji przygotowanych dzięki wsparciu Fundacji NADZIEJA DZIECI. Przedstawiciel tejże Fundacji pan Leszek Bednarski odwiedził nas w tym świątecznym dniu.

Na boisku wyrósł ogromny dmuchany Zamek, w którym dzieci próbowały swoich sił w podskakiwaniu;-). Można było złowić ,,złotą” rybkę, złapać motyla, poszukać słodkich ,,skarbów”, zrobić sobie kolorowy tatuaż, a także zagrać w cymbergaja, zrobić ogromną mydlaną bańkę i skosztować cukrowej waty oraz popcornu. Pod fachowym okiem pani Natalii chętni uczestnicy festynu malowali wspólny obraz , który będzie można podziwiać w holu szkoły do końca roku szkolnego.

Były też wspólne pląsy przy muzyce. Na roześmianych uczestników zabawy
czekał także poczęstunek w szkolnej stołówce.

Do wspólnej zabawy przyłączyli się też zaproszeni goście z Przedszkola Nr 19 czyli nasi sąsiedzi.

Komers
Sprawozdanie z koncertu charytatywnego na rzecz osób dotkniętych autyzmem