Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia, który świętujemy co roku w dniu 25 listopada, to dobry czas na „Adwentowe Czytanie”, bowiem najbliższa niedziela jest I Niedzielą Adwentu.
Grupa „Misiów” i „Sówek ” świętowała dziś pełną parą. Dzieciom towarzyszyły misie. Te duże i te zupełnie małe.
Były „misiowe” piosenki i zabawy. Świąteczny klimat stworzyła choinka, zapach igliwia i ciepłe światło lampek. Przede wszystkim jednak w tak miły nastrój oczekiwania wprowadziły nas opowieści z książeczki pt. „Gwiazdka u Niedźwiadka”. Książeczka zawiera 24 historyjki.
Od dziś każdego dnia będziemy wspólnie czytać jedną z nich aż do Świąt Bożego Narodzenia. Dzisiejszy dzień umiliła nam Pani Agata, która znalazła dla nas czas i przeczytała trzy z nich.

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Barbórka
Pasowanie na Przedszkolaka