Informacja dla rodziców w sprawie opieki zdrowotnej nad uczniami  w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 41 w Zabrzu

lekarz

12 września 2019 r. weszła w życie ustawa z 12 kwietnia 2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami, która nakłada na dyrektorów szkół obowiązek przekazania rodzicom informacji o zakresie opieki zdrowotnej. Opieka zdrowotna nad uczniami obejmuje:

• profilaktyczną opiekę zdrowotną;
  • promocję zdrowia;
  • opiekę stomatologiczną.

Podmiotem wykonującym działalność leczniczą, udzielającym świadczeń zdrowotnych z zakresu profilaktyki stomatologicznej dla uczniów, z którym Szkoła Podstawowa Specjalna nr 41 reprezentowana przez dyrektora szkoły Aldonę Żmudę zawarła porozumienie określające sposób organizacji udzielania świadczeń w okresie od 12 września 2019 r.
do 31 sierpnia 2020 r. jest:

Poradnia stomatologiczna DA VINCI, mieszcząca się w Zabrzu przy ul. Pawliczka 3 reprezentowana przez p. Sabinę Ordoń-Giera

Ustawa o opiece zdrowotnej nad uczniami

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Kropla Tęczy
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Anioł XXI wieku”