Aktualności i wydarzenia

Komers

Komers 15

W środę 17 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów naszej szkoły- uczniów klas III Gimnazjum : Eweliny K., Emilii G., Arka W., Krzysztofa T., Mateusza G., Dawid Cz., Tomka Z.. Komers mógł odbyć się dzięki staraniom rodziców, uczniów i wychowawców p. Agnieszki Kazimierskiej, p. Agnieszki Paluch i p. Barbary Zalewskiej.

Na uroczystość przybyli: dyrektor szkoły p. Teresa Paradowska, p. wicedyrektor I. Rutkowska, nauczyciele- p. Romana Rola, Elżbieta Sosnowska, Alina Deja, Marlena Pokusińska, Justyna Tyczyńska, Łukasz Wojas, Jolanta Rzyman oraz rodzice uczniów. Pięknymi słowami pożegnano absolwentów, a na pamiątkę wręczono zdjęcia oprawione w antyramie.

Po części oficjalnej i poczęstunku przygotowanym przez rodziców i wychowawców, uczniowie bawili się przy muzyce.
Pożegnania uświadamiają nam, ze coś się kończy. Nie tak dawno witaliśmy naszych uczniów jako najmłodszych w szkole, a teraz po 12 latach stanęli przed nimi drodzy nauczyciele, wychowawcy i rodzice, by pożegnać tę szkołę. Szkoła, w której przeżyli radość pierwszych sukcesów, gorycz porażki, pierwsze miłości, przyjaźnie i konflikty. Tu poznali otaczający ich świat. Choć nie zawsze było różowo, to prosimy, pamiętajcie tylko te dobre chwile.

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Podsumowanie Kampanii Niebieskie Zabrze