Komunikat dyrektora szkoły

|

kategoria:

Z życia szkoły
Ważna informacja

Szanowni Państwo,

związku z Rozporządzeniem MEiN z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dz. U. poz. 561. informuję, że w dniach od 29 marca do 11 kwietnia 2021 r. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 41 pracować będzie w trybie stacjonarnym.

Wszystkich rodziców i opiekunów dzieci zobowiązuję do przyprowadzania wyłącznie dzieci zdrowych. W przypadku wystąpienia jednego z takich objawów jak: katar, kaszel, gorączka proszę o pozostawienie dziecka w domu lub przedłożenia zaświadczenia lekarskiego, że objawy te nie są związane z chorobą lub infekcją.

Jeśli chodzi o zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka oraz zajęcia w ramach programu „Za życiem”, ze względu na bardzo dużą wymianę osób na terenie placówki, rodzice i opiekunowie dzieci mają możliwość dokonania wyboru w jakiej formie chcą realizacji tych zajęć.

Dyrektor SPS nr 41 w Zabrzu, Jolanta Mazur

Inne wpisy z tego tematu

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022
Światowy Dzień Zespołu Downa
Menu
Skip to content