Nowe zasady bezpieczeństwa

Nowe zasady bezpieczenstwa

Szanowni Rodzice.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 41 w Zabrzu informuje, że od dnia 26.10.2020 roku nadal prowadzone będą zajęcia z uczniami we wszystkich klasach w trybie stacjonarnym. Zmiana formy kształcenia będzie zależna od sytuacji epidemiologicznej na terenie szkoły i ewentualnej decyzji sanepidu, o czym będą Państwo na bieżąco informowani.

W tym trudnym dla wszystkich czasie związanym z zagrożeniem epidemiologicznym, zapewnienie dzieciom i pracownikom szkoły bezpiecznych i higienicznych warunków pracy jest dla nas sprawą priorytetową.
W celu zapewnienia bezpieczeństwa:

• zajęcia odbywają się w stałych salach lekcyjnych
  • posiłki spożywane są na stołówce lub w salach lekcyjnych według ustalonego harmonogramu, aby ograniczyć kontakty uczniów poszczególnych klas
  • po każdej zmianie grupy następuje dezynfekcja sprzętów
  • wprowadzono dodatkowe dyżury w oddziałach przedszkolnych i oddziałach szkoły podstawowej
  • pracownicy szkoły stosują ochronę ust i nosa
  • pomieszczenia są systematycznie wietrzone

koronawirus

Pożegnanie Pani Dyrektor mgr Aldony Żmuda