Modernizacja i doposażenie szkoły

|

kategoria:

Z życia szkoły

Dzisiaj rozpoczęliśmy trzeci tydzień nauki. Cieszymy się, że wróciliśmy do szkoły i spotkaliśmy naszych ulubionych nauczycieli oraz naszych kolegów i koleżanki. Możemy znowu uczyć się w naszych klasach, gdzie czujemy się najbezpieczniej. Powrót do szkoły okazał się tym bardziej przyjemny, że kolejne jej sale zostały odnowione. Otóż podczas wakacji dokonano modernizacji aż 12 pomieszczeń: sale 11, 19, 35, pokój nauczycielski, sekretariat, gabinet dyrektora oraz wicedyrektora oraz szatnia. Koszt remontu został pokryty ze środków szkoły (dzięki wynajmowi pomieszczeń), wsparciu finansowemu rodziców oraz w ramach budżetu szkoły.

Cieszymy się także z nowego doposażenia szkoły, która wzbogaciła się o: 3 laptopy, 3 monitory interaktywne, 1 komputer all-in-one, aparat fotograficzny, zestaw 6 tabletów, zestaw pomocy dydaktycznych zakupionych z budżetu szkoły, zestaw pomocy dydaktycznych zakupionych w ramach adaptacji pomieszczeń, 6 wieszaków szatniowych i ławek szatniowych, dyspenser do dezynfekcji, dystrybutor wody.

Mamy nadzieję, że w takich okolicznościach nauka będzie jeszcze przyjemniejsza i owocniejsza, czego serdecznie wszystkim życzymy.

Inne wpisy z tego tematu

Nagrody Kropli Tęczy
Nowy rok szkolny
Menu
Skip to content