Nowy rok szkolny

|

kategoria:

Z życia szkoły
Mycie rąk

1 września 2020 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. To niezwykły początek nauki, bo to nauka w czasie pandemii. Musimy przyzwyczaić się do nowych obowiązków, obostrzeń i różnych środków ostrożności. Cieszymy się bardzo, że po półrocznej przerwie widzimy się ponownie i jesteśmy zdrowi. Nie tylko my się zmieniliśmy, ale zmieniła się także nasza szkoła. Odmalowane zostały kolejne sale lekcyjne i gabinety, zakupiono nowe tablety i monitory interaktywne a także naszą szatnię wyposażono w nowe wieszaki.

Jak się okazuje w czasie pandemii nasi nauczyciele nie tylko dostosowywali się do nowych metod nauczania jakim było nauczanie zdalne, ale wielu z nich ukończyło podyplomowe studia w zakresie terapii pedagogicznej oraz edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Serdecznie witamy nowego nauczyciela, pana Marcina – rehabilitanta i życzymy mu wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym.

Wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom naszej szkoły życzymy przede wszystkim zdrowia a także radości i powodzenia w pracy.

Inne wpisy z tego tematu

Modernizacja i doposażenie szkoły
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
Menu
Skip to content