Obchody Dnia Świadomości Autyzmu

|

kategoria:

Z życia szkoły
Obchody Dnia Swiadomosci Autyzmu 4

Dnia 4 kwietnia inaugurowaliśmy obchody Dnia Świadomości Autyzmu pod hasłem „Razem dla AUTYZMU”.

Bohaterami tego spotkania byli nasi młodsi i starsi koledzy, którzy w sposób ujmująco naturalny i swobodny zaprezentowali się w etiudzie teatralnej „Dar losu”.
Choć tematyka heppeningu nie była łatwa to jednak byliśmy wszyscy poruszeni i uskrzydleni zarazem, bo zrozumieliśmy, że RAZEM możemy wiele, bo tak wiele wymiarów ma słowo RAZEM.

Razem to szkoła i dom rodzinny. To mama i tata. Razem to my i nasi Przyjaciele, którzy nie zawiedli i tym razem. Byli z nami nie tylko po to, by zrozumieć i dowiedzieć się więcej, ale przede wszystkim po to, by wspólnie z nami spędzić czas na zabawie. Poprostu być. Gościliśmy dzisiaj uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 47 oraz słuchaczy Medycznej Szkoły Policealnej Województwa Śląskiego. Wszyscy zaangażowani, radośni, uśmiechnięci, mieniący się wszystkimi odcieniami barw niebieskich.

To był cudowny czas. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wsparcie. Wielkie brawa dla Pani Asi, która ma ogromny talent reżyserki. Podziękowania dla wszystkich aktorów, tych małych i tych dużych. Podziękowania dla Pani Aldony i Pani Natalii za piękną dekoracje.

autyzm

Inne wpisy z tego tematu

Z kroniki szkolnej – rok 2015-2017
Dzień Świadomości Autyzmu
Skip to content