Odwiedziny Telewizji Zabrze

Odwiedziny TVZ

Dzisiaj na zajęciach programu autorskiego z elementami teatroterapii „Teatr nas rozwija” była obecna Telewizja Zabrze. Nasz program został zauważony przez p. Natalię Stefańczyk – redaktor Telewizji Zabrze. W związku z tym chętnie zaprosiliśmy Panią redaktor na zajęcia, które zostały zarejestrowane kamerą. Przedstawiliśmy nasze ćwiczenia teatralne: „Lunatycy”, „Przyjęcie u Neptuna”, „Tunel”, „Przyjaciele i rywale”, a na koniec pokazaliśmy krótką etiudę do przygotowywanego spektaklu „Wspomnienie”. Podczas tych zajęć uczniowie doświadczali świadomości własnego ciała, ruchu, orientacji w przestrzeni oraz mieli okazję do wyrażenia swoich emocji podczas ćwiczenia „Przyjaciele i rywale”. Po zajęciach p. Dorota Kaliszewska i p. Jolanta Mazur udzieliły wywiadu.

Na zajęciach obecny był p. Leszek Styś – aktor Teatru „A” z Gliwic, z którym współpracujemy od wielu lat. Wywiadu udzielili również chętni uczniowie: Angelika Pasieka, Patryk Wdowiak i Dawid Doner. Na zakończenie spotkania zrobiliśmy sobie wszyscy pamiątkowe zdjęcie z Panią redaktor i operatorem kamery. Zajęcia jak zwykle były bardzo emocjonujące zarówno dla uczestników zajęć oraz nauczycieli prowadzących program „Teatr nas rozwija”.

Przykro nam, ale nie istnieją podobne wpisy w tym temacie.
Zajęcia z nauki pływania na basenie Aquarius
Tropical został sponsorem zajęć dogoterapii